Uluslararası Nakliyat

LİDER DUNDAR ULUSLARARASI NAKLİYAT

Lider Dundar Uluslararası Nakliyat  başta İngiltere, Hollanda, Belçika, Almanya, Irak, İran ülkelerine yaptığı komple yük taşımacılığı ile yıllardır müşterilerine güvenle ve hızlı bir şekilde nakliye garantisi sunuyor...

Lider Dundar Uluslararası Nakliyat  kuruluş tarihinden bugüne değin nakliye sektöründe olmazsa-olmaz olan tüm vecibeleri yerine getirerek çok geniş bir çalışma filosu kurmuş ayrıca bununla beraber yurt ekonomisine önemli ölçüde faydada bulunmuş ve bulunmaktadır...

LİDER DUNDAR İNŞAAT NAKLİYE TURİZM VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1997 yılından itibaren karayolu taşıma hizmeti vermektedir.


30 yılı aşkın süreden beri süre gelen nakliye sektöründeki tecrübemizi 1997 yılında LİDER DUNDAR İNŞAAT NAKLİYE TURİZM VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ çatısı altında birleştirdik.

Başlangıçta akaryakıt nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2003 yılından sonra tente taşımacılığına da yönelmiş ve bu sektördeki filosunu gün geçtikçe genişletmektedir.

LİDER DÜNDAR ULUSLARARASI NAKLİYAT;dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte, dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı takibi mümkündür.

Buna ilave olarak LİDER DÜNDAR ULUSLARARASI NAKLİYAT, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını artırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.

VİZYON;
LİDER DÜNDAR NAKLİYAT vizyonu, hızlı, güvenli taşıma ve zamanında teslimatları ile müşterilerinin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan lider kuruluş olmaktır.

MİSYON;
Her müşterisini is ortağı olarak kabul eden LİDER DÜNDAR NAKLİYAT, sürekli gelişmeye dayalı kalite yönetimi anlayışıyla müşterilerine hatasız hizmet sunmayı temel görevi sayar.

İLKELERİMİZ;
Avrupa ve Asya’da çok geniş bir alanda verilen hizmet, çok farklı bölgelerde üstün teknolojik imkanlarla donatılmış terminaller ve günlük yük yoğunluğu, müşterilerimize “rekabet üstünlüğü” sağlama noktasında en önemli güçlerimizdendir.

KALİTE POLİTİKAMIZ;
LİDER DÜNDAR NAKLİYAT-"Taşımacılıkta ve güvenli ve zamanında teslimat"ta uzmanlaşmıştır.Musterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, isletme basarımızdaki sürekliliğin anahtarıdır.


Hizmetin her aşamasının kontrolünü amaçlayan kalite sistemimiz, hızlı ve güvenli tasıma ve teslimatlarla en üst düzeyde müşteri tatminini hedefleyen kalite politikamız ile temel amaçlarımız;

- Koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması,
- Hizmet kalitemizin daima iyileştirilmesi ve geliştirilmesi,
- Kaliteli hizmetin sürekliliğinin temini,
- Çalıştığımız çevrenin mutlak korunması'dır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: İstasyon mah yarımburgaz cad no:33 Halkalı TR-34303 Küçükçekmece / İSTANBUL
Tel: + 90 212 659 80 84 - + 90 212 659 80 85
Fax: +90 212 659 80 86
E-Mail: info@liderdundar.comAnasayfa  |  Hakkımızda  |  Duyurular  |  İletişim
Tüm hakları Lider Dündar Uluslararası Nakliyat'a Aittir.  |  © 2012  |  Web Tasarım
tr en